28 Ağustos 2010 00:00

Gülben Ergen ve Ayşe Arman aynı filmde!

Seslendirme kadrosunda şarkıcı Gülben Ergen ile gazeteci Ayşe Arman'ın da yer aldığı “Tinkerbell ve Peri Kurtaran-Tinkerbell and Great Fairy Rescue”, 17 Eylül'de Türk seyircisiyle buluşacak.

Walt Disney Pictures yapımı animasyonda, Gülben Ergen, “Bahçe Perisi Rosetta”yı, Ayşe Arman ise “Işık Perisi Iridessa”yı seslendirecek.
Peri Tinkerbell'in ilk kez bir insanla tanıştığı tarihi anı işleyen animasyonun konusu özetle şöyle:

Wendy ve Kayıp Çocuklar ile tanışmadan yıllar önce Tinkerbell, peri tozunun gücüne ve sihirli periler diyarına yürekten inanan Lizzy adında küçük bir kızla tanışır. Perilerin, İngiltere'nin çiçek açan çayırlarına yaptığı yaz ziyaretleri sırasında, iki farklı dünya ilk kez bir araya gelir ve Tinkerbell, bir arkadaşa ihtiyaç duyan meraklı bir çocukla dost olur. Tinkerbell, büyük bir risk alarak hem kendi güvenliğini, hem de tüm perilerin geleceğini tehlikeye attığının farkında değildir.”
Walt Disney'in, inancın ve dostluğun gerçek gücünü konu alan çizgi filminin yurt dışındaki seslendirme kadrosunda ise Michael Sheen, Lucy Liu, Mae Whitman gibi ünlü isimler yer alıyor.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir