7 Mart 2005 09:43

Güldüren Kazanıyor

Diesel'in komedisi Travolta'yı unutturdu

Geçtiğimiz haftasonu Amerika'da iki Hollywood yıldızının yeni filmleri beyazperdeyi süsledi. Vin Diesel'li The Pacifier'la, John Travolta-Uma Thurman ikilisinin Be Cool'unun çarpışmasından zaferle çıkansa Diesel oldu.Disney-Buena Vista yapımı olan, yönetmenliğini Adam Shankman'ın yaptığı aile komedisi The Pacefier vizyona girdiği ilk haftasonu 30.2 milyon dolar kazanarak, Zor Baba ve Dünür, Aşk Doktoru gibi filmlerin ardından komedilerin beyazperdedki şansını bir kez daha kanıtladı.Get Shorty'nin devam filmi Be Cool ise, 23.5 milyon dolarla iyi bir açılış hasılatı yakaladıysa da, beklenen gerçekleşmedi ve box office'te birinci sıraya yerleşemedi. Yine de John Travolta filmleri içinde en iyi açılılış yapan film olmayı başardı. Ünlü oyuncunun filmleri içinde en iyi açılış 1997'de 23.4 milyon dolarla Yüz Yüze'ya aitti.Box officelerde üçüncü sırayı, dördüncüğ haftasında başarısını hala devam ettirip toplam gelirini 138.4 milyon dolara yükselten Will Smith filmi Aşk Doktoru alırken beşinci sırada Tyler Perry'nin yazıp yönettiği Diary of a Mad Black Woman yer aldı.
Yorumlar
  • fazlasıyla haketmiş hakatende komando dadı çok güzel ve çok komikti

  • vin diesel'in oyuncu olmak için zamanında harcadığı emek çok fazla. şimdi böyle başarıları fazlasıyla hak ediyor...

  • be cool un kadrosuna bakınca insan bu film nası tuttu diyo diesel imkansızı başarmış ama bence be cool tutmalıydı

  • bence de be cool daha başarılı biçalışmadır ve o daha ii iş yapmalıydı.uma var ya boru değil.ya nasıl olur.BE COOL bıu ya.dört gözle bekliyorum.

  • bence travoltalı we umalı filmin daha çok tutması lazımdı. hatta bu filmde the rock danny DeVito gibi büyük kimseler war! inanamadım

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir