31 Aralık 2006 13:49

Güle Güle 2006!

Eski yılı filmlerle uğurluyoruz...

2006 sinema sezonu deyim yerindeyse, yerli yapımların yabancı filmlere fark attığı bir yıl oldu. Şüphesiz bunun sadece yerli filmlerin eskiye göre daha fazla izlenmesiyle alakası yok. Bu sene, hem popüler sinema alanında, hem de kişisel filmler çeken sinemacıların cephesinde kalitelere işlere imza atıldı. En çok yerli filmler konuşuldu, tartışıldı ve ne güzel ki, bol bol ödül haberleri geldi.Beyazperde.com yazarları sizin için önce yılın yabancı filmlerine göz attı ve yılın en iyilerini belirledi. Sinemasal dosyamızı okumak için hemen tıklayın!Sırada ise Beyazperde.com'un seçtiği en iyi yerli filmler var. Fakat tahmin edersiniz, işimiz hiç kolay değil. Şimdilik bizim seçtiğimiz yabancı filmlere göz atıp, kendi listelerinizle karşılaştırabilirsiniz.Dileriz, sizin için de filmler açısından güzel bir yıl olmuştur. Yeni yılınız kutlu olsun!
Yorumlar
  • Her geçen yıl bir önceki yıldan daha iyi olur inşallah türk filmleri açısından.2006 yılının yerli film kalitesi oldukça iyidir diyebilirim.Üstüste yapılan filmlerle bir şahlanma dönemi içerisinde olduğu kesin türk sinemasının.2007 de süper yerli filmlerle buluşmak dileğiyle.Bir de saw 4 filminin burada ne işi var?Herkes ona takmış.

  • Film yoğunluğu ve kalitesi açısndan güzel bir yılda benim açımdan...

  • imdb ye bakıyorum arkadaşım bir saatir.hiç öyle bi sayfaya denk gelmedim.saw 4 ün çıkmasının hiç bir mantığı yok.ayrıca filmi aklım başımda seyrettim

  • saw 3'ü bilinci yerinde olarak izlemiş herkes 4. filmin geleceğini kestirebilir. onu bırak, imdb'de sayfası bile hazır. hey allahım.

  • Bence testere 4 cıkma olasılıgı cok az cunku ben 3 uncusunu izledim testere rolunde oynayabilecek adamların hepsi oluyorYani sacma...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir