10 Ağustos 2005 10:25

Güller Savaşsın İstiyor

Zeta-Jones, Michael'ın eskilerini giymeye hazır

Michael Douglas ve Catherine Zeta-Jones evliliği Hollywood'un parmak ısırtan beraberliklerinden olmaya devam ederken ikili artık aynı sahneyi paylaşmak istiyor. Üstelik Sky News'ün bildirdiğine göre Douglas'ın 1989 yapımı Güllerin Savaşı'nın (War of the Roses) yeniden çevriminde.Sky News'e yaptığı açıklamada Douglas'ın 89'da Kathleen Turner'la başrollerini paylaştığı filmin remake'ini yapmak istediğini belirten Zeta-Jones bu konuyu oldukça ciddiye aldıklarını belirtmiş.Güllerin Savaşı'nın favori filmlerinden olduğunu söyleyen güzel yıldız artık karı koca olarak da beyazperdede yer almanın zamanı geldiğini düşünüyor. Böylelikle hayranları gerçekten evli olduklarına sonunda inanabilecekmiş.Güllerin Savaşı'nda oldukça mutlu bir beraberlikleri olan Oliver ve Barbara çiftinin yaşadığı boşanma sürecine tanıklık etmiştik. Günün birinde Oliver'sız hayatın nasıl olacağını düşünmeye başlayan Barbara sonuçtan memnun kalınca çift birbirine girip evden diğerini atabilmek için uğraşmaya başlar. Douglas'ın yeniden çevrim projeleri konusunda başarısızlığı düşünülürse Güller'in başına nelerin geleceğinden emin olamayız ancak Zeta-Jones ve eşini Trafik'ten sonra yeniden bir arada görmek oldukça keyifli olacaktır.
Yorumlar
  • o savaş nasıl unutula bilirki."war of the roses"en güzel , sonu trajediyle biten aşk filmi benim için .özellikle "kathleen turner"in müthiş oyunculuğu ve kocasına kazan kaldıran "barbara"tiplemesindeki arzulu performansı filmi en üst noktalara taşıyor.fakat şu yeni çekim fikri "zeta-jones ve douglas"ikilisi söz konusu olduğunda hüsranla sonuşlana bilir.çünkü gerçek hayatta beraber olan yıldızların filmlerdeki beraberlikleri o filme pek yarar sağlamamıştır örneklerdede görüldüğü üzere."ben ve lopez" ikilisinin "gigli" filmi buna örnek teşkil edebilir.

  • bir şey çıkmazzz...

  • Reklaaaaam derim.Neymiş karı koca olduklarına inandıracaklarmış.Zati kimsede inan mıyorya:))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir