25 Eylül 2009 10:12

Gülmek Değerlidir!

Forbes, Hollywood'un altın değerindeki komedyenlerini açıkladı. Ne kadar kahkaha, o kadar para...

Hollywood patronları açısından en kârlı olan komedyenin Adam Sandler olduğu açıklandı. Fakat aktörün listenin başına yerleşmesinin sebebi, en iyi komedyen olduğu anlamına gelmiyor. Oynadığı filmlerin gişe başarısı hesap edilmiş. Yani Adam Sandler'ın oynadığı filmler, diğer komedyenlerin filmlerine göre gişede daha başarılı oluyor.Hemen onun arkasından ise Will Ferrell geliyor. Günümüz komedi sinemasının aranılan isimlerinden Ben Stiller üçüncü sırada; Jim Carrey ise dördüncü sırada yer alıyor. Komedyenin daha iyi projeler seçmesi gerektiği ortada. Listede bir tane bile kadın komik/komedyen olmaması ise dikkat çekici.
Yorumlar
  • Will farrel hiç sevmediğim hatta gülmek ne kelime gördüğüm anda kaçaçak delik aradığım ender oyunculardandır. Benim listemde 1 ve 2 numarada Jim Carrey ve Steve Carrel bulunuyor.

  • komedyende bence kültürel bazda jim gayet başarılı, amerikalıların her fıkrası bizi güldürmediği gibi komedyenin 1. sırada olmasıda bize komik gelicek anlamı taşımaz.

  • rob shneider tripleri beni öldürüyor, oda çok komik bi adam.

  • Kadınlardan Tina Fey erkeklerden Seth Rogen olması lazımdı bence.

  • Sarah Silverman gayette olurdu.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir