17 Şubat 2014 01:00

Gulyabani'den 'Kızlar'

28 Şubat’ta vizyona girecek olan “Gulyabani” filminden “Kızlar” adlı parça yayınlandı.

28 Şubat’ta vizyona girecek olan “Gulyabani” filminden “Kızlar” adlı parça yayınlandı.

Ete Kurttekin’in seslendirdiği şarkının sözleri filmin başrol oyuncularından Deniz Uğur’a, bestesi ise Kurttekin’e ait. Klibin yönetmenlik koltuğunda, filmin de yönetmeni olan Orçun Benli oturuyor.

“Gulyabani” filminin başrol oyuncuları Ceyda Ateş, Melike Öcalan, Didem Balçın ve Deniz Uğur da rol aldığı klipte dört arkadaş orkestrayı saf dışı edip müzik aletlerini ele geçiriyorlar. Deniz Uğur bas gitar, Melike Öcalan elektro gitar, Didem Balçın bateri çalarken, Ceyda Ateş de klavyedeki hünerlerini gösteriyor.

Gulyabani filminde dört kadın, fantastik bir filmin senaryosunu yazmak üzere korku dolu bir ormanda yer alan av evine gider. Dört kadın, atmosferi soluyup mekanı keşfetmeye çalışırken, peş peşe beklenmedik olaylarla karşılaşırlar ve kendi korkuları ile yüzleşmek zorunda kalırlar.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir