20 Şubat 2006 15:32

Gümüş Kayaklar Neo'ya Yakışır

Reeves Marvel alemlerinde turluyor

Kırk yılı aşkın süredir hayatımızda olan Marvel kahramanları birbiri ardına beyazperdeyi süslerken Gümüş Kayakçı'nın da (The Silver Surfer) sinemaları ziyaret etmeye niyetli olduğunu duyurmuştuk. AICN'ün haberine göre, Fox'un kayakları giydirmeyi planladığı isim Keanu Reeves'tan başkası değil.Jack Kirby ve Stan Lee tarafından yaratılan Gümüş Kayakçı'nın, beyazperde vasıtasıyla yeniden hayatımıza gireceğini duyuralı nerdeyse üç yıl oldu. Fox'un tozlu raflarında beklemekte olan yapımda başrol oynaması için nice aktörün ismini de anmadık değil.Proje ilk gündeme geldiğinde yapımcılar Wesley Snipes ve Vin Diesel'le görüşmüş hatta geçtiğimiz yıl son olarak The Rock lakaplı Dwayne Johnson'ın projeyle ismi anılmıştı.O gün bugündür haber alamadığımız kahramanla ilgili son gelişme bu ay yaşandı ve Wired Magazine son sayısında Fox'un Reeves'la masaya oturduğunu duyurdu.Fantastik Dörtlü'nün düşmanı olarak karşımıza çıksa da, efendisi Galactus'a ihanet edip iyi tarafa geçen Gümüş Kayakçı'nın ışıltılı kostümünün Reeves'a yakışacağına şüphe yok. Tüm süper kahramanların kalbi Beyazperde.com'da atar, tıklamaya devam edin gelişmelerden ilk siz haberdar olun.
Yorumlar
  • bencede reevese bu rol yakışır ama bu rolü oynayabilecek iki kişi daha var.Birincisi spider man tobey maguare ikinciside karayipdeki orlando bloom bence karar değişmezsede bir itirazım yok

  • evet evet bencede yakişsa yakişsa neo ya yakişir hak vermemek elde degil. ama filimi bi izliyelim bakalım fantastik 4 lunun en buyuk duşmanı hatta dunyanın düşmanı olan Galactus'a bakalım fılımde de ıhanet edecekmi serinin ilk fılmınde romana sadık kalmişlardı bakalım yıne sadık kalınacakmı :)

  • Guzele ne yakismaz:)))

  • Gümüş kayakçının o umutsuz kederi ve yalnızlığı hep aklımdadır.Umarın Reeves rolün hakkını verir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir