13 Eylül 2004 18:05

Günah Manzaraları

Sin City'den ilk görüntüler heyecanı arttıyor

Robert Rodriguez'in Frank Miller imzalı ünlü grafik roman Sin City'i beyazperdeye taşıyacağını duyduğumuz zaman başlayan heyecan artarak devam ediyor. Günah Şehri'nden ilk görüntüler gelmeye başladı ve öyle görünüyor ki Rodriguez grafiklerin orijinaline sadık kalarak muhteşem bir görsellik yaratmış.Mickey Rourke'tan Bruce Willis'e, Benicio Del Toro'dan Clive Owen'a bir çok yıldızın yeraldığı film Amerika'da hayali bir şehirde yaşanan hikayeleri anlatıyor. Üç farklı mitosun anlatılacağı filmde ilk hikaye Mickey Rourke'un canlandıracağı Marv karakterinin başından geçenlerle başlıyor.Soldaki görüntü Bruce Willis'in filmden ilk yansıması, daha fazlasını merak ediyorsunuz aşağıdaki resimleri tıklayın...Yorumlar
  • filmin siyah beyay zolaması filme çok sey katacak eminim.tabi bruce willis te

  • "Hulk" da kurgu, "Örümcek Adam" da şehirde atlayıp zıplayarak gezinilen sahneler çizgiromaan biçimine sadık kalınan öğelerdi. şimdi "Sin City" görüntüyüde o boyuta taşımmış. Eğerdiğer açılaredan da bunu yaparsa bambaşka bir film izlemiş oluruz. Merakla bekliyorum. Sadecerenkler değil kadrajlar da çizgiromanda olduğu gibi. Şimdilik umut vadediyordiyebilirim.

  • Olağanüstü bir görüntü çalışması olmuş. Başyapıt olabilcecek bir potansiyeline sahip...

  • Filim siyah beyazmı?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir