24 Ekim 2005 17:07

Günahkarlar Parça Parça

Miller'ın çizgisi, Rodriguez'in estetiği küçük ekranda

Frank Miller imzalı 80'lerin kült grafik romanı Günah Şehri, Robert Rodriguez'in uyarlamasıyla beyazperdede kazandığı başarıyı küçük ekrana taşıyacak.Variety'nin bildirdiğine göre Günah Şehri'nin TV dizisi projesinin ardında, yakın zamanda Miramax'la yollarını ayırıp kendi firmalarını kuran Weinstein'lar var. Günah Şehri 2'nin de yapımcılığını üstlenen Weinstein Co. günahkarların sadece beyazperdede değil televizyonda da seri olması yolunda için ilk adımları atmaya başlamış.TV dizisinin de filmdeki atmosferi yansıtacağını belirten ünlü yapımcı kardeşler Rodriguez'in temellerinden şaşmamaya kararlılar. Beyazperde.com'u tıklamaya devam edin, günahkarların günlüğündeki tüm gelişmelerden haberdar olun…
Yorumlar
  • Sinema uyarlaması ve yakında çekilecek ikinci bölümü Sin City çizgiromanlarındaki hikayeleri karesi karesine birebir uyarladığı için tv dizisi çizgiromandan farklı senaryolar (muhtemelen aynı şehirde farklı karakterlerle) oluşturacak herhalde.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir