4 Temmuz 2003 16:55

Günbatımı'nı Hayek'le Beraber İzleyebilirsiniz

Salma Hayek, After The Sunset için görüşmelere başladı.

Başrolünde Pierce Brosnan'ı izleyeceğimiz suç filmi After The Sunset'in oyuncu kadrosuna Salma Hayek de katılabilir. Yönetmenliğini John Stockwell'in yapacağı film, Paul Zbyszewski ve Craig Rosenberg'in senaryosundan uyarlanıyor. Sunset, sıkı bir soygun işinden alnının akıyla çıktıktan sonra, tropikal bir adaya çekilen bir suçlunun hikayesini anlatıyor. Adada gününü gün eden soyguncunun keyfi, izini süren bir FBI ajanının bölgeye gelmesiyle bozulur ve kovalamaca başlar. Brosnan tahmin edeceğiniz gibi soyguncuyu canlandırıyor. Hayek ise FBI ajanından daha çok, Brosnan'ın adada tanışacağı çekici bir ada sakini rolüne daha çok yakışır gibi geliyor bize. Gelişmeler için adres aynı, Beyazperde.com...
Yorumlar
  • iyi bir filmdi ortaya çıktı.

  • Senaryo biraz bilindik gibime geldi hırsız ajana asık olu falan filan önyargıyı sevmem ama böyle gibi görünüyor, iyi iş cıkarsa ortaya tabiki izlerim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir