25 Eylül 2009 10:12

Güneşi Gördüm

Mahsun Kırmızıgül'ün yeni sinema filmi 12 Mart 2009'da vizyona sunuluyor...

Yapımcılığını Murat Tokat'ın üstlendiği, çeşitli sosyal kategorideki çocukların dramını anlatacak olan filmde, 6 çocuk üzerinden yola çıkılarak ülkemizde zorda kalan milyonlarca çocuğun sessiz çığlıklarına kulak veriliyor.Güneşi Gördüm'de son yirmi beş yıla dair; bugüne kadar cesaretle söylenmekte zorlanılan sözler yer alıyor ve yüksek sesle tartışılamayan konular işleniyor. 12 Mart'ta sinemaseverlerle buluşacak film muhteşem kadrosu ile geliyor. Özenle seçilmiş kadroda Ali Sürmeli'den, Alper Kul'a, Altan Erkekli'den, Cezmi Baskın'a, Demet Evgar'dan Emre Kınay'a, Erol Günaydın'dan, Hande Subaşı'na, Kamil Sönmez'den, Mahsun Kırmızıgül'e, Menderes Samancılar'dan Nurseli İdiz'e, Sarp Apak'tan, Şerif Sezer'e, Yiğit Özşener'den, Zafer Ergin'e uzanan dev bir oyuncu kadrosu var.
Yorumlar
  • Bu yılın en güzel filmi geliyor sanırım. Mahsun Kırmızıgül yine herkesi şaşırtarak yoluna devam edecek. 12 Martta bakalım bu film nasıl olacak.

  • Seyrettiğim en cesur fragman Güneşi Gördüm. Umarım bu filmden sonra Mahsun Kırmızıgülü barış sever diye vurmazlar.

  • Fragmanı ile beni büyüleyen film. Beyaz Melek muhteşemdi. Güneşi Gördümde türk sinemasında ilk olacak galiba. Saçma sapan filmlerin yanında sinemamızda sosyal konulara eğilen bir yönetmenin, bir dahinin olması ne güzel. Modern çağın yeni Yılmaz Güneyi seni seviyorum.

  • Mahsun Kırmızıgül beyaz melekle muhteşem bir filme imza attı.Bu filmde süpere benziyor zaten fragman muhteşem.

  • Mahsunun beyaz melekteki bşarısından sonra bu filmide neden iddialı olmasınki ,izlemek lazım.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir