25 Eylül 2009 10:12

Güneşin Oğlu

Polis ekibi Haluk Bilginer, Özgü Namal ve Onur Ünlü, Güneşin Oğlu projesi için buluştu...

Beyazperde Haber Polis filmini sevmişti. Fakat adını bir kenara not aldığı Onur Ünlü'nün Çocuk filmini sevemedi. Dileriz hayal kırıklığı yaran çocuk filminin ardından Polis ekibiyle çekilen yeni film uçarı Onur Ünlü sinemasının dönüşü niteliğinde olur.Güneşin Oğlu, bütün hayatını bir mucize bekleyerek geçiren Fikri Şemsigil'in, Güneş'in oğlu olduğunu öğrenmesinden sonra başından geçen komik ve eğlenceli olayları anlatıyor. Çekimleri tamamlanan filmde Haluk Bilginer ve Özgü Namal'ın yanı sıra Bülent Emin Yarar, Hümeyra, Köksal Engür, Ahmet Kural, Tansu Biçer, Görkem Yeltan, Burçin Yıldırım gibi tanınmış oyuncular rol alıyor. Film, Güneş'in oğlu olduğunu öğrenen ve ruhu çevresindeki insanların bedenlerine girip girip çıkan Fikri Bey'in komik hikayesini anlatıyor. 7 Kasım 2008'de vizyona girecek Güneşin Oğlu filminin senaryosunu da imza atan Onur Ünlü, filmini "fantastik mavra" olarak tanımlıyor.
Yorumlar
  • Daha yeni izledimm evett tuhaff ama güzel bir konusuuu varr hoşuma gittii birass küfürlü..D

  • çocuk filmi güzel bir tokat olmuş onur ünlüye,beyazperde gibi polis filmini ben de beğendim,yeni bir yönetmenin ilk filmi için gayet başarılıydı,çocuk filmini izlemedim açıkçası,ama buram buram cesaretsizlik kokuyordu,oyuncu kadrosu polisle kıyaslanamazdı bile,keşke polisten sonra biraz daha bekleseydi,o zmaan kendi adıma şunu düşünürdüm,evet çağan ırmak ve ferzan özpetek gibi sabit çalıştığı bir kadro var genelde sistemi bu geyette iyi bir yöntem,ancak araya çocuk filminin girmesi filmin başarısızlığı sanki korkudan gişe başarısı yakalamak amacıyla tekrar başarı elde etmiş oyuncu kadrosuna dönmek gibi olmuş,ama her yönetmen hata yapar her iyi yönetmene,oyuncuya başarısızlıklar bir kapı açar,onur ünlü iyi bir yönetmen,bir daha çocuk gibi bir hata yapıcağını sanmıyorum,yeni filmi için başarılar...

  • Polis bence kötü bir filmdi ama Haluk Ustayı bu tür filmlerde o enfes sakalıyla izlemek keyif vermiyor değil

  • beni sevindiren bir haber heyecanla bekliyorum

  • polis filmiyle farklı bir tarzı olduğunu ortaya koyan yönetmen bu filmiyle de değişik bir yapıma imza atacak gibi. ilgi çekeceğe benziyor;)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir