26 Ocak 2011 01:00

Günlüğü 50 liraya Türk rahipler

Nicolas Cage'in başrolünü oynadığı 'Hayalet Sürücü 2' filminin Nevşehir'deki çekimlerinde 10 Türk figüran oldu. Figüranlar 50 lira yevmiyeyle rahip kılığına girip rol kesti

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA


AÇIMIZI KAZITTILAR

Figüran Türkler Hollywood'da! Nicolas Cage'in başrolünü oynadığı 'Hayalet Sürücü 2' filminin Nevşehir'de yapılan çekimlerinde Türk figüranlar, rahip oldu. Ekipte yer alan Kemalcan Ulak, sette yaşananları internette anlattı: "50 lira yevmiye alıp rahip rolü oynadık. Bunun için saçımızı kazıttılar."

KAYALIKTA OTURDUK
Ulak, çekimler sırasındaki aksiyonsuzluktan da yakındı: "Makyözler çekim öncesi alnımıza İncil'den ayetler yazdı. Bizi akşama kadar kayaların üzerinde oturtup sağdan soldan defalarca çekim yaptılar. Bu çekimler iki gün boyunca tekrarlanıp durdu."

NİCOLAS CAGE'İN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..

Oscar'lı ünlü oyuncu Nicolas Cage'in rol aldığı 'Hayalet Sürücü 2' filminin Nevşehir'de gerçekleştirilen çekimlerinde 10 Türk figüran kamera karşısına geçti. Yüzlerce kişi arasından seçilen 10 kişi, filmde rahip rolünü üstlendi. Zelve Ören Yeri'nde gerçekleştirilen çekimlerde kamera karşısına geçen figüranların, rolleri için, saçları kazıtılıp alınlarına İncil'den ayetler yazıldı.

ÇEKİMLER İKİ GÜN SÜRDÜ
Filmde rahiplerden birini canlandıran figüran Kemalcan Ulak, yaşadıklarını ve setten görüntüleri internette paylaştı: "Makyözler alnıma birtakım yazılar yazdı ama aynadaki görüntü hoşuma gitmediği için yazıları okumadım. Günlük 50 lira ücret aldık. Akşama kadar bir kayanın üzerinde oturdum, sağdan soldan defalarca çektiler." Filmde figüranların yer aldığı bölümlerin çekimleri iki gün sürdü.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir