11 Kasım 2005 13:49

Günlüklerini Açtı

Scarlett'in boş günü yok

Scarlett Johansson önümüzdeki yılı oldukça yoğun geçirecek. Variety'nin bildirdiğine göre güzle yıldıza üst üste gelen tekliflere The Nanny Diaries de eklendi.The Weinstein Co.'nun beyazperdeye taşıyacağı Diaries, Emma McLaughlin ve Nicola Kraus'un çok satan romanından beyazperdeye uyarlanacak. Filmin senaryo yazımı için de Görkemli Hayatım'ın senaristleri Shari Springer Berman ve Robert Pulcini ile görüşmeler devam ediyor.Diaries'de, 4 yaşındaki sorunlu bir çocuğa bakmak zorunda kalan genç bir dadının yaşadığı çılgın dokuz ay anlatılıyor. İlgisiz bir baba, takıntılı bir anne ve parçalanmakta olan bir ailenin ortasında kalan ufaklık tüm sorunlarını da doğal olarak dadısına yansıtınca günler birbirinden zor geçmeye başlıyor.Weinstein'ların filmiyle ilgili görüşmelere devam eden güzel yıldızın daha geçtiğimiz günlerde Amazon'da başrol oynayacağını ve Colin Farrell'la Borgia için kamera karşısına geçeceğini duyurmuştuk.
Yorumlar
  • Bu kadar yetenekli bir oyuncunun işsiz kalması zaten abes olurdu. Bu kız geleceği en parlak sinema oyuncusu şu anda umarım kendini para içöin kötü filmlerde harcamaz...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir