25 Eylül 2009 10:12

Günün Filmi

8. !f İstanbul AFM Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali programından sizin için seçtik!

The Wrestler filminin konusu, Randy "The Ram" Robinson adlı emekli bir güreşçinin eski günlerine dönmek için eski rakiplerinden biriyle tekrar ringe çıkması üzerine kurulu ve fakat aslında bu öyküyle sınırlı değil. İçinde yaşlanmaya, güçsüzleşmeye, tutunma çabasına dair çok şey barındırıyor. Umutsuz aşklar ve sevgileri de unutmamak lazım. Pi ve Requiem for a Dream gibi kült filmlerin yönetmeni Darren Aronofsky; minimalist, insanı fazlasıyla etkileyen bir filme imza atmış. Ayrıca Randy Robinson rolünü Nicholas Cage'den çalan Mickey Rourke'nin de performansını eklemek lazım. Böyle bir performans yok!17 Şubat Salı, 22:00AFM Budak Caddebostan
Yorumlar
  • Filmi, kahramanın 3. gözü gibi izliyoruz. Mickey Rourke mükemmel bir oyunculuk çıkarıyor. Siyam Başığı filminde canlandırdığı, sinema tarihinin en gizemli,karizmatik, o "hissi" "Motocycle Boy" karakterini bilenler, Mickey Rourkeu bu rolde görünce şaşıracaklardır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir