25 Eylül 2009 10:12

Güreşçi Kazandı!

Darren Aronofksy'nin son filmi Venedik Film Festivali'nde Altın Aslan ödülü kazandı...

İtiraf edelim, çok sevdiğimiz Darren Aronofsky'nin Kaynak filmi bizi tatmin etmemiş ve yeni projesi The Wrestler'ı merakla beklemeye başlamıştık. Artık daha da çok merak ediyoruz. "Güreşçi" Venedik Film Festivali'nde en iyi film seçilerek Altın Aslan ödülünü aldı. Filmde efsanevi oyuncu Mickey Rourke, yıllar sonra ringlere geri dönen bir boksörü canlandırıyor. Aktörün filmi unutulmaz kılan son derece etkileyici bir performans ortaya koyduğu söyleniyor.60'lı yılların Sovyet uzay programını anlatan Kağıt Asker filmi Alexey German'a Gümüş Aslan ödülü yani En İyi Yönetmen ödülü kazandırdı. Teza, Büyük Jüri Ödülü; Silvio Orlando, En İyi Aktör; Dominique Blanc ise En İyi Aktris ödülü kazandı. Ayrıca Teza, Haile Gerima'ya En İyi Senaryo ödülü kazandırdı.
Yorumlar
  • Çok iyi bir haber.Yönetmenin Pi ve Kaynak filmlerini çok beğenmiştim.Bir Rüya için Ağıt filmi etkiliyeci olmasına rağmen beni sarmadı.Darren Aronofsky günümüzün en yetenekli yönetmenlerinden biri.Filmini merakla bekliyoruz.

  • Oh my goodness!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir