25 Eylül 2009 10:12

Güreşçi!

Mickey Rourke ve Darren Aronofsky bağımsız film projesinde buluştu...

Genç ve taze bir yüze sahip olmak için bir dolu estetik ameliyat geçiren Mickey Rourke, operasyonların karşılığını almaya başladı gibi gözüküyor.Oyuncu yakın zamanda haber yaptığımız The Wrestler projesine katıldı. Bağımsız film projesinin yönetmen koltuğunda ise eski gücüne kavuşmasını merakla beklediğimiz usta yönetmen Darren Aronofsky var.Yapım eski güreşçilerden Randy "The Ram" Robinson'ın özel bir maç için yeniden ringlere çıkmasını konu edinecek.
Yorumlar
  • adamım benim...

  • Mickey Rourke kendine yazık etmiş ,orjinal hali daha iyiydi,filimlerinde sevenleri nasıl bir tepki vericek bende merak ediyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir