15 Haziran 2005 17:04

Güzel Duruyor

De Niro ve Streep'in raydan çıkan çekişmesi

Oscarlı oyuncular Robert De Niro ve Meryl Streep uzun bir aradan sonra yeniden, Disney için aynı sahneyi paylaşacaklar.First Man'i beyazperdeye taşıyacak olan isimse, Murphy Brown'ın senaristi olarak tanıdığımız Diane English. Biz kendisinden 1939 yapımı The Women'ın remake'ini beklerken English, senaryosunu da yazdığı First Man'le ilk yönetmenlik denemesini yapacak.Çok zengin bir adam olan Ted Turner, tüm kariyerini ve enerjisini karısının başkanlık seçimi kampanyasına yatırırken ortada bir sorun yoktur. Ancak kampanya lehlerine gelişip, güzel eş Beyaz Saray'ın kapısını aralar gibi olunca Ted'in aklı başına gelir. Yol yakınken ne yapıp edip bu işi sabote etmelidir.Avcı gibi bir klasiğin peşinden Falling in Love ve Marvin'in Odası ile aynı sahneyi paylaşan De Niro-Streep ikilisini yeniden beyazperdede birarada izlemenin çok keyifli olacağına şüphe yok.
Yorumlar
  • Bu ikili her zaman mükemmel işler çıkarmıştır. En iyi erkek ve en iyi kadın oyuncuyu bir arada tekrar izlemek mükemmel bir duygu.

  • Ne zaman bir meryl streep filmi görsem hemen izlerim, sinemaya çok değişik bir bakış açısı ve yorumu var onun filmlerini sanki yaşıyormuşsunuz hissi veriyor insana ne kadar övgü dolu yazı yazsam yine havada kalır bilityorum ama ben bu kadını acayip seviyor ve önemsiyorum. Tabi de niro'yu da unutmamak lazım o da mükemmeldir. Geriye bize beklmek kalıyor...

  • Bu ikili bir arada her zaman tutar , çok yakışıyorlar

  • umarız ki haber doğrudur vede son senelerde özellikle senaryo seçimleriyle sevdiklerine saç baş yolduran Robert De Niro vede Meryl Streep'i aynı filmde görürüz...habere görde senaryosu gayet iyi...umarız olur...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir