13 Mayıs 2003 00:00

Gwyneth ve Renée Şişmanlıktan Pişman

Kuğu zarafetine sahip Gwyneth Paltrow, yeni filmi Shallow Hal için kilolu görünmesi gerektiğinde, zayıf olmanın nimetlerini kavramış.Paltrow, aşırı kilolu görünmesi için özel olarak tasarlanmış elbiseyi ilk kez giydiğinde New York'ta bir otelde kalıyormuş. Prova yapmak için lobiye şöyle bir indiğinde, insanların kendisiyle gözgöze gelmekten kaçındığını net bir biçimde hissetmiş. Böylece, fazla kilolarla yaşayan kadınların gündelik hayatta karşılaştıkları sıkıntılarını da ilk kez kavramış Paltrow.Öte yandan, bu anekdotu W dergisinin Eylül sayısı için yapılan röportajda aktarırken, kendisi de gaf yapmaktan geri kalmıyor ve "şişko" tabirini "aşırı kilolu" yerine kullanıveriyor "sıska" yıldız...Fazla kilo, Hollywood trendlerine kökten ters birşey. Bu yüzden, garip durumlar yaşandığı da oluyor:

Bridget Jones'un Günlüğü

'ndeki rolü için kasten fazla yemek yiyerek kilo alan Renée Zellweger, çekimlerin ardından bir anda zayıfalayamayınca, Harper's Bazaar dergisine kapak olma fırsatını da kaçırmış...Paltrow'a dönecek olursak: Yeni filmi Shallow Hal bir komedi - hem de, çılgın Farrelly kardeşlerin imzasını taşıyor. Peter Farrelly, medyanın ve sinemanın yaptığının aksine, filmdeki öykünün şişmanları dışlamayıp kucakladığını söylüyor.Farrelly filmlerinin alışılmadık ve bir parça haşin bir mizah anlayışı olduğunu hatırlarsak, tepki alma riskleri var gibi yine de ...

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir