13 Mayıs 2003 23:41

Gyllenhaal Suçlular Arasında

İstanbul Film Festivali'nde izleme olanağı bulduğumuz Arjantin filmi Dokuz Kraliçe'nin Steven Soderbergh ve George Clooney'in yapım şirketi Section Eight tarafından yeniden çekileceğini daha önce duyurmuştuk. Yönetmenliğini Steven Soderbergh'in sağ kolu, birinci asistanı Gregory Jacobs'un üstleneceği film ekibini kurmaya başladı. Donnie Darko, Sekreter, Ters Yüz gibi isabetli filmlerde rol alan egzantrik güzel Maggie Gyllenhaal, Criminal'ın kadrosunda yer almak üzere görüşmelere başladı.İki soyguncunun tanışmalarının ardından yaşanan ilginç olayları anlatan Dokuz Kraliçe, ilgi çekici senaryosu ile İstanbul'da da yoğun bir ilgi görmüştü. Steven Soderbergh ve ekibinin filme ne katacağını, ya da filmden neler götüreceğini görmek içinse biraz beklememiz gerekecek..!
Yorumlar
  • Bu filmi izleme imkanım daha yeni oldu ancak neden Beyazperde'nin arşivinde yok anlamış değilim.Oldukça kaliteli bir film.

  • sodenbergh iyi senaryolar buluyor ancak bunları aynı şekilde filme çektiğini söylemek zor. ama yine de bir umut!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir