25 Eylül 2009 10:12

Hades Fiennes

Ralph Fiennes, çok konuşulan Clash of the Titans projesinde yeraltı tanrısını canlandırabilir...

Louis Leterrier'in yıllardır gündemde olan ve internet sitelerinde çok tartışılan Clash of the Titans remake'inin hazırlıkları devam ediyor. Aktris eşi Natasha Richardson'ı kaybeden Liam Neeson'ın Zeus'u canlandıracağı projeye, Ralph Fiennes'in de katılacağı söyleniyor. Oyuncunun yeraltı tanrısı "Hades" olarak karşımıza geleceği söyleniyor.MGM'in klasiklerinden ve 1981'in unutulmaz yapımlarından Clash of the Titans beyazperdeye dönüyor. Desmond Davis tarafından beyazperdeye taşınan yapımda; Yunan kahramanı Perseus'un maceraları anlatılıyordu. Zeus tarafından kendisine zorlu görevler verilen kahramandan Medusa'nın başı isteniyor ve Perseus kanatlı atı Pegasus'la prenses Andromeda'yı kurtarmaya kadar varan türlü maceralara atılıyordu.
Yorumlar
  • remake modasi gene gundemde izlemek bence keyif verir.

  • Clash of Titans filmini çok uzun zaman önce TRT de izlemiştim.Bir buçuk yıl önce bulup tekrar bulup izledim.Çok başarılı harika bir yapım.Yıldızlarla dolu kadrosuna rağmen bu yeniden çevrim orijinalinin yanından bile geçemez.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir