6 Mart 2018 09:46

Hadi Be Oğlum zirveyi devretti

Ailecek Şaşkınız, 680.409 seyirci tarafından izlendi.

Box Office Türkiye haftasonu bilgileri geldi.


Son iki hafta sonunun gişe lideri Hadi Be Oğlum, vizyondaki üçüncü hafta sonunda 92.354 seyirci tarafından izlenerek listede ikinci sırada yer aldı.


Yönetmen Selçuk Aydemir ile oyuncular Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in son projesi Ailecek Şaşkınız, 680.409 seyirci tarafından izlenerek tüm zamanların en iyi Mart ayı açılışı rekorunun yeni sahibi oldu.


Dünya genelinde Black Panther 67.794 seyirciyle kendine üçüncü sırada yer buldu. Murat Şeker'in yönetmenliğini üstlendiği Görevimiz Tatil, gösterimdeki ikinci hafta sonunda 58.458 seyirciyle dördüncü sırada yer alırken, hafta sonu beşinci sıradaki film ise Jennifer Lawrence'ın yeni filmi Kızıl Serçe (Red Sparrow) oldu.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir