11 Haziran 2010 00:00

Haftanın filmleri, seanslar ve güncel bilgiler

Sinemaseverleri bu hafta 5 yeni film bekliyor. Bu habere bakmadan plan yapmayın.

Sex and the City 2

Michael Patrick King’in yönettiği ve Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis ile Cynthia Nixon’ın oynadığı Sex and the City 2, 11 Haziran 2010'da Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.

Yönetmen King, “İkon haline gelmiş bu muhteşem dört kadının hikâyesine devam etme lüksüne sahip olmak muhteşem bir durum. İlk filmi sonuna kadar destekleyen, filmin ve dizinin hayranlarını eğlendirebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız” diye belirtti. Film, dünya çapında 415 milyon dolar hasılat elde eden ilk filmin hikâyesini kaldığı yerden devam ettiriyor.

Film hakkında detaylı bilgi ve seanslar için tıklayınız..


Elveda (Laffaire Farewell)

Christian Carion’un yönettiği ve Guillaume Canet, Emir Kusturica, Alexandra Maria Lara ile Ingeborga Dapkunaite’nin oynadığı Elveda (Laffaire Farewell), Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Yıl 1981, KGB’den Albay Grigoriev, Brejnev sonrasında komünizmin geldiği hale tanık olup bu ideale dair olan inancını yitirir ve dünyayı kendisi değiştirmeye karar verir. Moskova, Thomson’da çalışan bir Fransız mühendis ile iletişime geçer ve ona çok gizli, özellikle de Amerika’yı ilgilendiren dökümanları aktarmaya başlar. Bu dökümanlar Soğuk Savaş’ın en önemli casusluk bilgilerini içermektedir

Film hakkında detaylı bilgi ve seanslar için tıklayınız..


Deccal (Antichrist)

Lars Von Trier’in yönettiği ve Willem Dafoe, Charlotte Gainsbourg ile Storm Acheche Sahlstrom’un oynadığı Deccal (Antichrist), Özen Film dağıtımıyla Özen Film - Umut Sanat tarafından vizyona çıkarılıyor.

Umutsuzca acı çeken evli bir çift, orman içinde, herşeyden uzak evlerine çekilir. Problemli evliliklerini tamir etmeyi umut etmektedirler. Fakat doğa olaylara yön verecek ve herşey daha da kötü olacaktır. Yönetmen Lars Von Trier filmi için şöyle diyor: “Antichrist için bir özrüm yok. Sinemaya olan inancım bu filmle ortaya çıkıyor ve bu filmi kariyerimin en önemli filmi olarak görüyorum.”

Film hakkında detaylı bilgi ve seanslar için tıklayınız..


Son Şarkı (The Last Song)
Julie Anne Robinson’un yönettiği ve Miley Cyrus, Greg Kinnear, Bobby Coleman ile Liam Hemsworth’nun oynadığı Son Şarkı (The Last Song), UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.

Kariyeri uğruna ailesini yıllar önce terk etmiş olan bir baba, yaz tatilini ergenlik çağındaki kızı ve küçük oğluyla geçirme şansına kavuşmuştur. Ancak New York’taki evinde olmayı tercih eden kızı iletişim kurma konusunda isteksizdir. İlk aşklarla ikinci şansların kolkola gittiği bu aile, arkadaşlık ve kurtuluş hikâyesinde baba, iletişim kurmak için çareyi kızıyla tek ortak paydaları olan müzikte bulacaktır
.

Film hakkında detaylı bilgi ve seanslar için tıklayınız..


Nanny McPhee Büyük Patlama (Nanny McPhee and the Big Bang)
White’ın yönettiği ve Emma Thompson, Maggie Gyllenhaal, Rhys Ifans ile Asa Butterfield’in oynadığı Nanny McPhee: Büyük Patlama (Nanny McPhee and the Big Bang), UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.

Zamanda ileriye doğru sıçrayan Dadı McPhee, aile çiftliğini tek başına çekip çevirmeye çabalayan Bayan Green’in kapısında belirir. Bayan Green’in çocukları, eve yerleşen küstah iki kuzene karşı mücadele vermektedirler. Dadı McPhee, küçük yaramazlara yepyeni beş ders öğretmek için büyülü güçlerini kullanacaktır.

Film hakkında detaylı bilgi ve seanslar için tıklayınız..

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir