12 Haziran 2018 09:00

Haftasonu gişe galipleri hangi filmler?

Ülkemizde Jurassic Park, dünyada Ocean's Eight gişenin zirvesinde...


Box Office Türkiye'nin verilerine göreJurassic World: Fallen Kingdom, ilk filmin de üzerinde bir açılış performansı göstererek ilk üç günde 212.426 seyirci tarafından izlendi.Henüz ABD'de gösterime girmeyen film, dünya genelinde ilk üç günde $151 milyon hasılata erişti.


Gösterimdeki dördüncü hafta sonunu geride bırakan Deadpool 2 ise, 60.315 seyirciyle listenin ikinci sırasında yer aldı. Film toplamda şimdiden 1.141.083 seyirci sayısına ulaştı.


Haftanın bir diğer yeni filmi olan yerli komedi Cumali Ceber 2 ise açılışını 54.505 seyirciyle üçüncü sırada gerçekleştirdi.


Açılışını tahminlerin de üstünde bir rakamla, $41,5 milyonla gerçekleştiren Ocean's 8, Box Office ABD'nin yeni lideri oldu.Ocean's serisinin en iyi açılışına imza atan film, Türkiye'de ise bu Cuma ( 15 Haziran) gösterime girecek.


Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, üçüncü hafta sonunda $15,15 ile listenin ikinci sırasında yer aldı. Film dünya genelinde on yedi günde $312,2 milyon hasılat elde etti ve düşük rakamlarda kaldı. Vizyonda dört hafta sonunu deviren Deadpool 2 ise $13,65 milyonla Box Office ABD'nin üçüncü sırasında... Film dünya genelinde $655,3 milyona ulaşmış durumda.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir