1 Ağustos 2005 14:45

Haley Dönüyor

Küçük yıldız büyük yıldızlık istiyor

Altıncı His'le kalpleri fetheden Haley Joel Osment artık çocukluk günlerini geride bıraktı. İki yıl aradan sonra beyazperdeye iddialı bir dönüş yapmaya hazırlanan Osment, The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre Rusty Gorman'ın Home of the Giants'ında başrol oynayacak.Indiana'da ufak bir kasabada geçen hikayede Osment kasabalıların basketbol yıldızı olarak karşımıza çıkacak. Sporun çok önemli olduğu ufak beldede gençlik yıllarının başında olan yıldızın arası da en yakın arkadaşıyla yıldızlık sevdası yüzünden açılacak.Gorman'ın senaryosunu da yazdığı filmin çekimlerine önümüzdeki ay Kuzey Carolina'da başlanacak. Yapay Zeka ve ardından Secondhand Lions'la izlediğimiz Osment'ın yeteneği büyüdükçe gelişiyor mu yoksa kendisini de birçok Hollywoodlu çocuk starın kötü kaderi mi bekliyor yakında öğrenebileceğiz.
Yorumlar
  • Sinemada özlediğim en iyi yüzlerden biri. Umarım tekrardan ve her z@man yeni projelere adım atar ve bizleri kendisini izletme fırsatı verir. Bu arada ben en çok İyilik Bul İyilik Yap filminde sevmişti bu çocuğu.

  • harıka bır oyuncu yaşına göre cok daha ustun

  • Haley i çok sevdim Yapay Zeka filminde. Artık Haley in filmlerini alıp izliyeceğim çok yetenekli ve inanılmaz dramatik.

  • Haley joel osment senin en büyük hayranınım.Çok seviyorum seni çok

  • bu çoçuk sanki büyümüşte küçülmüş gibi.. rolunu çok iyi yapıyor...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir