13 Ağustos 2010 00:00

Hande gitti, Sezen geldi

Ali Özgentürk’ün yeni filmi ‘Görünmez’de, ‘vaat edilen sözler tutulmuyor’ diyerek oynamaktan son anda vazgeçen Hande Ataizi’nin yerine, “Barda” filmiyle tanınan Sezen Aray geldi.

Hande Ataizi’nin son anda oynamaktan vazgeçerek setinden ayrıldığı, Ali Özgentürk’ün yeni filmi ‘Görünmez’in çekimleri yeniden başladı.

Özgentürk, İzmir Seferihisar’da çekilen filmde Ataizi’nin rolünü, “Barda” filmi ve “Ayrılık” dizisiyle tanınan Sezen Aray’a verdi.


Özgentürk’ün filmdeki karaktere uygun olduğu ve çok ünlü bir isimle çalışmak istemediği için Aray’ı oynatmaya karar verdiği öğrenildi. Özgentürk ile Ataizi ise mahkemelik oldu.

Ataizi yaptığı sözleşmede kendisine vaat edilen sözlerin tutulmadığını öne sürdü ve çekimlerin belirtildiği gibi 4 haftada tamamlanmasının mümkün olmadığını gördüğü için de yönetmenle uzlaşmaya vararak ayrılık kararı aldığını ifade etti. Ataizi daha sonra Özgentürk’ün kendisine ihtarname gönderdiğini öğrenince şaşırdığını da belirtti.

Hande Ataizi fotoğrafları için tıklayınız..


Öte yandan Ataizi’nin yönetmen Özgentürk’ün senaryoya sonradan bir sevişme sahnesi eklediğini gördükten sonra kesin olarak ayrılmaya karar verdiği de iddia edildi.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir