4 Ağustos 2010 00:00

Hande seti terk etti!

Ünlü yönetmen Ali Özgentürk’ün yeni filminin seti karıştı. Bir kameranın arıza yapmasını bahane eden Hande Ataizi, seti terk etti. Özgentürk, oyuncu için maddi ve manevi tazminat açacaklarını söyledi.


Uzun zamandır film setlerinden uzak olan Hande Ataizi, sessizliğini Ali Özgentürk’ün “Görünmez” adlı filmi ile bozmaya karar verdi. Ama İzmir-Seferihisar’da başladığı çekimler yarım kaldı. İddiaya göre red kameranın aşırı aşırı sıcak nedeniyle arızalanması ve çekimlerin iki gün aksaması üzerine setten ayrılıp İstanbul'a döndü.


Hande Ataizi fotoğrafları için tıklayınız..


Ünlü yönetmen Ali Özgentürk, yaşananlarla ilgili olarak şunları söyledi: "Ben oyuncumla ilgili şunu dedi bunu dedi diye konuşmam. Zaten biz yarı kültürel bir şey çekiyoruz ve bu tartışmanın filmi gölgelemesini istemem. Hande Hanım'ın bazı disiplinsiz davranışları oldu. Sadece onu mahkemeye verdiğimizi, maddi ve manevi dava açacağımızı söylemek istiyorum."

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir