11 Mart 2010 12:45

Haneke Proje Değiştirdi!

Ünlü yönetmen Michael Haneke, son projesinden vazgeçti, yeni bir senaryonun üzerinde duruyor...

Das weiße Band (Beyaz Kurdele) adlı filmi ile iki dalda Oscar adayı olan Avusturyalı yönetmen Michael Haneke, yaşlı insanların aşağılanması ve fiziksel bozukluklarını konu alacak yeni film projesinden vazgeçti.Kanada'da benzer bir projenin çekilmekte olduğunu öğrenince projesini iptal eden Haneke'nin bu filminin bir çok ayrıntısı belli olmuştu. Adı Ces Deux olacak filmin başrollerinde Isabelle Huppert ile Jean-Louis Trintignant oynayacaklardı. Bu yaz çekimlere Fransa'da başlanacaktı.Haneke şimdi yeni bir proje için değişik bir senaryonun üzerinde duruyor. Projeyle ilgili çok fazla detay belli değil, fakat filmin yapımcı şirketi Les Films Du Losange, filmin interneti konu alacağı ve Japonya'dan Amerika'ya, dünyanın birçok yerinde çekileceği açıklamasını yaptı.İsmi belli olmayan projenin senaryosunun Eylül gibi hazır olması bekleniyor.
Yorumlar
  • Bu adamı görünce gözlerim açılıyo. Merakla bekliyorum yapımlarını.

  • Şu dönemde, yaptığı yeni işlerle bıyık altından gülerek projelerini deli gibi beklediğim tek yönetmen Haneke.

  • hastalıklı kişilikli haneke*nin yeni yapımını merakla bekliyoruz..beyaz kurdela filmiyle biraz tarzının dışına çıkmıştı.bittikten snra "soğuk duş etkisi yaratan" filmler çekmesini diliyoruz..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir