23 Mayıs 2013 00:00

Hangover'dan özel video

Hangover 3: Felekten Bir Gece filminin özel videosu yayınlandı.

Ülkemizde 31 Mayıs’ta vizyona girecek Hangover 3: Felekten Bir Gece filminin 'Çete Üçlemesi / Wolfpack Trilogy' adlı özel videosu yayınlandı.

Videoda üçlemenin ilk iki bölümü ile son bölümü Hangover 3: Felekten Bir Gece’den sahneler, kamera arkası görüntüleri ve başrol oyuncularıyla yönetmenin röportajları yer alıyor.

Hangover 3'de de 2013 Oscar'larında en iyi erkek oyuncu dalında aday gösterilen Bradley Cooper, Zach Galifianakis, Ed Helms ve Ken Jeong rol alıyor. Hangover 1, 470 milyon dolar hasılat yapınca çok geçmeden ikinci seriye başlanmış ve bu yeni film de beklenen ilgiyi görmüş, daha ilk haftayı doldurmadan 275 milyon dolara ulaşmıştı.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir