25 Eylül 2009 10:12

Harry Potter 2009'a Uçtu!

Merakla beklenen Harry Potter ve Melez Prens'in vizyon tarihi 2009 Temmuz ayına alındı...

Harry Potter, Hogwarts'taki 6. yılında üzerinde "bu kitap Melez Prens'e aittir" yazılı bir kitap bulur. Kitabın içindeki büyüleri ve Melez Prens'in kimliğini araştırmaya başlayan Harry, Dumbledore'un yardımlarıyla, düşmanı Voldemort ile son savaşa girmeden önce onun geçmişi hakkında daha fazla şey öğrenmeye başlar...Devamını öğrenmek için heyecanlandığınızı biliyoruz, fakat büyük buluşma için birkaç ay daha beklemeniz gerekecek. 2008 sonlarında tüm dünyada vizyona girmesi planlanan Harry Potter ve Melez Prens'in 17 Temmuz 2009'da vizyona girmesine karar verildi. Yaz döneminin filmin gişesi açısından daha avantajlı olmasının altı çiziliyor. Ayrıca vizyon ertelemesinin hazırlıkları süren diğer projelerin durumunu etkilemeyeceği açıklandı.
Yorumlar
  • Ya inanamadım çok üzüldüm ya :( ben de merakla bekliyordum

  • ya ben gerçekten anlamadım şimdi film 17 temmuz 2009 damı çıkacak yoksa 19 aralık 2008 demi :( soruma cevap yazarsanız sevinirim

  • Arkadaşlar tamam tartışmaya gerek yok.http://www.melezprens.net/modules.php?name=News&file=article&sid=483 burda olayı açıklamışlar zaten. Hastalığından dolayı yani hasılatla bi alakası yok.

  • Bunlar ne biçim konuşmalar böyle. Biliyorum herkes kızgın film ertelendiği için ama beklemekten başka çare yok ok. :))

  • İyi de film çekildi bitti zaten..Daniel film tamamlandıktan sonra hastalanmadı mı?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir