24 Ocak 2016 21:07

Harry Potter bu sefer hayal kırıklığı yarattı!

Daniel Radcliff’in yeni filminde, insanlar sinema salonunu terk etti...

Herkesin favori büyücüsü Harry Potter’ı canlandıran Daniel Radcliff, son zamanlarda çok fazla iş teklifi alıyor. Malum serinin başarısından sonra, filmin üç genç büyücüsü, Emma Watson, Rupert Grint ve Daniel Readcliff kendilerine yeni projeler bulmakta hiç sorun yaşamıyorlar. Ancak Radcliff, seçimlerini doğru yapmıyor gibi görünüyor.

Oyuncunun son filmi “Swiss Army Man”, geçtiğimiz günlerde Sundance Film Festivali’nde ilk gösterimini yaptı. Variety’nin haberine göre, tüm biletlerin satılmış olduğu film gösterilirken, çok sayıda izleyici salonu terk etmiş. Sebebi ise filmin çok fazla “gaz” içermesiymiş.

Yanlış duymadınız. Filmde Paul Dano’nun canlandırdığı, kaybolmuş bir gezginin tuhaf hikayesi anlatılıyor. Gezgin kendini bir sahilde buluyor ve sahilde de bir cesede rastlıyor. Cesedi canlandıran oyuncu ise Daniel Radcliff. Sahile vurmuş bu ceset Dano’nun gezi arkadaşı oluyor. Ve ceset 90 dakika boyunca gaz çıkartıyor.
Bu anlattıklarımızın hiçbiri şaka değil. Senaryo böyle. Anlatılanlara göre film genel olarak mide gazı, nekrofili ve mastürbasyon konuları etrafında dönüyormuş. Film IMDb'de 5.8 puan almış durumda. Harry Potter filmlerinden sonra, oyuncunun henüz iyi eleştiri alan ve büyük başarılar elde etmiş bir filmi yok gibi. En son oynadığı “Victor Frankenstein” ve ondan bir önceki “Horns” istenilen beğeniyi toplayamamıştı. “Swiss Army Man” filminin böyle giderse birçok yerde vizyona girmesi beklenmiyor.
ZEYNEP ELMAN
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir