8 Temmuz 2011 00:00

Harry Potter setinden gün yüzüne çıkmamış fotoğraflar

15 Temmuz’da gösterime girecek 8. filmle sonlanacak Harry Potter serisinin tarihi boyunca, setinde çekilmiş pekçok set ve anı fotoğrafı mevcuttur elbette…

Ama bunlardan, şimdiye dek pek gün yüzüne çıkmamış öyle bir kısım fotoğraf var ki, içinde birbirini kucaklayan ezeli düşmanlar mı dersiniz, settekilerle şakalaşan Lord Voldemort mu dersiniz, ne ararsanız var!

Entertainment Weekly’nin geçtiğimiz günlerde yayınladığı bu çok özel set fotoğrafları, 19 karede, serinin 10 yıla yayılan çekim serüveninden çok sayıda komik ve eğlenceli kareyi bir araya getiriyor.


ÇOK ÖZEL FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir