6 Temmuz 2011 00:00

Harry Potter'cılar sinemalara kamp kurdu!

Harry Potter'ın son filmini herkesten önce izlemek için günler önce kamp kurmuş gençlerle dolu Londra’daki Trafalgar Meydanı'na akın ettiler.

Küçük bir büyücüden azılı bir ergene dönüşen Harry’i 8 filmlik macerası boyunca yalnız bırakmayan hayranları, seriye son noktayı koyacak filmin prömiyeri için de günler öncesinde sıraya girdi. Filmi, yapım şirketi ve başka bazı şanslı insan dışındaki herkesten önce izlemek için canını dişine takıp kamp kurmuş bu sadık gençler, etraftaki şaşkın bakışlara rağmen, bulundukları yerden ayrılmayı planlamıyorlar.


'Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2' FİLMİNDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..Serinin her yeni kitabı, satışa çıkmadan günler önce böylesi kuyruklar oluşturduğundan, aslında katıksız Harry Potter hayranları sıralara da kamp kurmalara da alışık. Sihir onlarla, Dumbledore yardımcıları olsun…


Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2 (Tür | video.mynet.com

Yorumlar
  • Bu gençler olduğu müddetçe bu dünyada akıllılar daima kazanacaklar ve hatta kazanmaya mahkumlar...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir