27 Haziran 2006 12:59

Harry Potter'da Hüzün

J.K. Rowling'den şok açıklamalar

Tüm Harry Potter fanları serinin yedinci ve son kitabını heyecanla beklerken Potter'ın yaratıcısı J.K. Rowling'ten çarpıcı açıklamalar geldi. Rowling, Channel 4'le yaptığı röportajında serinin sonuna iki ölümün damga vuracağını belirtti.Rowling'in, doğal olarak, kim olduğunu açıklamadığı iki baş karakter Harry Potter efsanesi sona ererken aramızdan ayrılacak.Hikayenin giderek daha da karanlıklaştığını belirten Rowling, Lord Voldemort'la devam eden savaşta baş karakterlerin hedef haline gelmesinin çok doğal olduğunu dile getirdi. ''Bir bedel ödenmeli'' diyor Rowling. ''Hikayenin benimle beraber sona ermesini istiyorum. Yani benden sonra hiç kimse bu karakterleri alıp Harry Potter serisini devam ettirememeli. Dolayısıyla da karakterleri geri döndürelemeyecek bir şekle sokmalıydım'' diyen Rowling çareyi baş karakterlerin ikisini yok etmekte bulmuş.Hangi karakterlerin hikayenin sonunu göremeyeceğini öğrenmek için merak ve hüzünle bekleyeceğiz.
Yorumlar
  • voldemort ve severus snape ölüyormaalesef severus'u da öldürdü bu kadın...snape gerçekleri 7. kitapta Prens'in Hikayesi bölümünde

  • 7. kitabı bazı olaylar hariç bilinmeyen şeyleri yerine oturttu.okumak isteyenler sabreden derviş muradına ermiş

  • kitapta voldemort, lupin, tonks, fred, crabbe, bellatrix, snape ölüyor

  • Arkadaşlar Voldemort ölecek..Neden derseniz J.K.Rowling in bir röportajında kitabın sonunda gelecekte kimin ne olacağını yazan bir bölüm olduğunu söylemiş...Bu da hikayeyi devam ettirilebilir kılmıyor yani ille de harry nin ölmesi gerekmiyoo..

  • Bence iki önemli karekterden ilki voldemort ikincisi ise ron. Ben yazarın harry i öldürmeyeceğini düsünüyorum çünkü ;yazara hp8 yazcakmısnız diye sormuşlar o da su anda yazmayı düsünmüyorum ama ileride belli olur demis yani 8 i yazabilmesi için potter ın yaşaması lazım (ölmeyecek) neden ron diceksiniz o da; diğer kitaplarda hermoniye göre olayların çözülüşünde geri planda kalması onun son kitapta kilit rol oynamasını sağlayacak

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir