25 Eylül 2009 10:12

Harry Potter'dan Neyimiz Eksik?

Warner Bros, Harry Potter serisini örnek aldıklarını açıkladı: Yedi Batman filmi düşünülüyor!

The Dark Knight'ın devam filmi üzerinde çalışmalar başladı. Henüz filmin senaryosu yazılıyor. Warner Bros. adına konuşan bir yetkili; "Harry Potter'ı görüyoruz, bu kadar uzun seriler olması çok müthiş" diyerek, aynısını Batman, Superman ve hatta taze Sherlock Holmes serisi için de yapacaklarını açıkladı.
Yorumlar
  • çook saçma bi kare örümcek adam batman falan harry potter kadar tutulmaz bence harry potter şimdiye kadar sıkılmadan izlenildi ama diğerleri bu kadar tutmaz bnce örümcek adamın 3. filmi olmasına rağmen bu kadar tutulduğunu düşünmüyorum.

  • saçma bir açıklama olmuş.harry potterın yedi filmlik bir proje olacağı baştan belliydi çünkü 7 kitaplık bir seri...haa batman de çeksin 7 film itirazım yokda gidip o yaptı bende yapayım havası hoş olmamış.birde joker rolünü ne yapacaklar?yeni birisine oynatırlarmı bilemem,bence tutmaz gibi geliyor.joker 2. flmin sonunda ölmemişti muhtemelen yeni biri olur.ama biz istermiyiz ki head ledgerdan sonra başka birini:((

  • Çok abartmasınlar bence ne demek harry potterden neyimiz eksik? Harry Potter bir kere her biri son derece kalın kitaplardan oluşan, fantastik bir öykü dizisi. Aylık yada haftalık çizgi roman dergileriyle kıyaslanamaz ki. Son batman filmi muhteşemdi bu muhteşemliği filmin büyük ustalıkla yazılmış senaryosundan alıyordu. Bundan sonra gelecek devam filmleri yine öncekiler gibi titiz bir çalışma örneği değilse başarılı olacaklarını sanmıyorum.

  • Heath Ledger da olsaydı keşke...Filmleri sabırsızlıkla bekliyorum

  • bu ana kadar izlediğim en iyi fillerden birisi batman den çok joker karakteri bir harika....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir