13 Nisan 2010 10:05

Harry Potter'ın Büyülü Dünyası!

J.K. Rowling'in yedi kitaplık serisindeki mekanlar ve kahramanlar, 18 Haziran'da açılacak parkta hayranlarıyla buluşacak.

Amerika'nın Florida eyaletinde ''Harry Potter'' eğlence parkı açılıyor!Haziran ayında açılacağı bildirilen The Wizarding World of Harry Potter ('Harry Potter'ın Büyülü Dünyası) adlı 8 hektarlık parkın oluşturulmasında, yazar Rowling'in danışmanlık yaptığı söylendi.Parkın tatil paketleri satışa sunulmaya başlandı bile. Parkta dört gecelik tatilin, dört kişilik bir aileye 1548 dolara mal olacağı kaydedildi. Eğlence parkının eğlenceli sitesi için tıklayın!
Yorumlar
  • baya yoğun bir ziyaretcisi olacağı bir gerçek.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir