11 Nisan 2016 09:00

Harry Potter’ın Seamus’u mahkemelik oldu!

Eski menajeri Devon Murray’ı dava etti…

İrlandalı oyuncu Devon Murray’ı Harry Potter serisinde Potter’ın arkadaşı Seamus rolüyle tanıdık. Oyuncunun eski menajeri Neil Brooks, oyuncunun tüm parasını kızlara, içkiye ve arabalara yatırdığını, kendisine de 286 bin Euro borcu olduğunu iddia etti. Murray’in annesi ise mehkeme esnasında aslında bir menajerle çalışmak istemediklerini ama buna zorlandıklarını, oğlunun bir genç olarak kazandığı parayı bu şekilde harcamasını yanlış bulmadığını, asıl Brooks’un onlara 98 bin Euro borcu olduğunu söyledi.

Murray Neil Brooks’a çok değer verdiğini, film çekimleri esnasında kendi babasından daha çok Brooks ile irtibatta olduğunu, fakat bir süre sonra ilişkilerinin bozulduğunu, ödemelerde sıkıntılar yaşadıklarını anlattı. Set esnasında sigara içerken çekilmiş fotoğraflarının basına yansımasından rahatsızlık duyan oyuncu bu konuda yardım almak için Brooks’u aramış ama ulaşamamış. Daha sonra da bu konuyla ilgilenmediğini söylemiş. Bu tarz krizlerde onları yalnız bıraktığı için Murray’ın annesi Brooks’la çalışmayı kesmiş.

Devon Murray 27 yaşında. Harry Potter serisinden önce kendisini Angela’nın Külleri adlı filmde izlemiştik. 1998 yılından beri Devon Murray, Neil Brooks ile çalışıyordu.

Tek çocuğunun kazandığı paraları bu şekilde harcamasına asla laf etmediğini söyleyen annesinden güç alan Murray, mahkeme sonrası kişisel tweetinden alaycı fotoğraf ve yazılar paylaşarak, evet araba, içki ve kızlarla harcıyorum, ne olmuş? mesajı vermiş oldu.


MELİS ZARARSIZ

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir