25 Eylül 2009 10:12

Harry Potter'ın Yeni Yıldızı

İngiliz oyuncu Bill Nighy, Harry Potter ve Ölüm Yadigârları'nın kadrosuna katıldı....

Harry Potter ve Ölüm Yadigârları'nın kadrosuna katılan İngiliz oyuncu Bill Nighy projede hangi karakteri canlandıracağını açıklamadı. Fakat projeye yakın çevreler "Rufus Scrimgeour" olarak kamera önüne geçeceğini söylüyor.Harry Potter ve Melez Prens 15 Temmuz 2009'da sinemalarda! Harry Potter, Hogwarts'taki 6. yılında üzerinde "bu kitap Melez Prens'e aittir" yazılı bir kitap bulur. Kitabın içindeki büyüleri ve Melez Prens'in kimliğini araştırmaya başlayan Harry, Dumbledore'un yardımlarıyla, düşmanı Voldemort ile son savaşa girmeden önce onun geçmişi hakkında daha fazla şey öğrenmeye başlar.
Yorumlar
  • Karanlıklar Ülkesinin Viktoru. Karayip Korsanlarının Davy Jonesi. Harry Potter filmine sağlam bir karakter olarak oturur diye düşünüyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir