5 Temmuz 2010 00:00

Harry Potter'in yıldızı saldırıya uğradı!

Harry Potter serisinin dört filminde yer alan ve Padma rolüyle izleyicinin karşısına çıkan 22 yaşındaki Afshan Azad'ın, ağabeyi ve babasının saldırısına uğradığı ortaya çıktı.

Harry Potter’ın yıldızı Azad, mayıs ayında Manchester’daki evinde saldırıya uğramış, hastanede gördüğü tedavi sonunda hayata dönmüştü.

KARŞI ÇIKIYORLARDI

Yapılan araştırmalar sonucunda genç kızı babası Abdül ve erkek kardeşi Eşref Azad’ın öldürmeye teşebbüs ettiği belirlendi. Ailesinin, filmde Harry Potter’ın sevgilisi ‘Padma Pa til’ karakterini canlandıran Azad’ın oyuncu olmasına karşı çıktığı kaydedildi.

KEFALET İSTEĞİ REDDEDİLDİ

Harry Potter filmlerinden önce oyunculuk tecrübesi olmayan Bangladeş asıllı İngiliz oyuncunun ise ailesinden kaçmak için İngiltere’de arkadaşlarının yanına sığındığı belirtildi. Avukatlarının Abdül ve Azad’ın kefaletle serbest bırakılmaları isteği ise mahkeme tarafından reddedildi. Ağabeyin aynı zamanda kar deşine fiziksel olarak zarar vermekle de suçlandığı dava 12 Temmuz’ a kadar sürecek.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir