2 Kasım 2005 13:28

Harry'i Seviyor, Darth Vader'dan Korkuyorlar

Sinemanın iyileri-kötüleri karşı karşıya

Beyazperdenin fantastik iyileri ve kötüleri karşı karşıya kaldı, İngilizlerse tercihlerini yaptı. Sci-Fi'ın düzenlediği ankete katılan İngiliz sinemaseverlere göre beyazperdenin En İyi Fantastik Kahramanı Harry Potter. Kötü karakterler de nasibini aldı ve birinciliği Yıldız Savaşları'ndan Darth Vader ile Uzay Yolu serisinden The Borg paylaştı.Yakında dördüncü filmiyle sinemalarda olacak olan Haryy Potter'ı, Örümcek-Adam, Doktor Kim, Yıldız Savaşları'ndan Han Solo, Matrix'ten Neo, Uzay Yolu'ndan Spock, Jedi şövalyelerinin belki de en meşhuru Yoda ve Batman takip etti.İyileri kadar kötüleri de bol olan beyazperdenin Darth Vader ve The Borg'unun ardından kötüleri ise Daleks, Batman'den Joker, ilk filmindeki Terminatör, Predator, Flash Gordon'dan Ming the Merciless ve Superman'den Lex Luther olarak sıralandı.
Yorumlar
  • bence tam doğru bir birincilik

  • dizi olarakda aliyeden güzel dizi yok

  • ben meles.prensesse katıloıyorum harry potterdan güzel film yok.

  • tabikide harry potter'ı daha çok seviyoruz.ayrıca orada yazılan filmlerin hepsinden daha güzel.bana sorarsanız harry potter'dan daha iyi film yok.

  • Superman'de bir Lex Luther yok ama Lex Luthor var.Bu bahsedilen o mu ki acaba?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir