25 Eylül 2009 10:12

Hatasız Kul Olmaz

Hollywood da hata yapar!

Hollywood'da birçok filmi büyük bütçeler ayrılır. Müthiş efektler kullanılır, devasal platolarda setler kurulur. Ama bu çok komik, detaysal hatalara engel olmuyor. Kiminde çekim yapılan helikopterin gölgesi, kiminde görünmemesi gereken bir insanın apaçık ifşası... Buyurun galeride bu hatalara bir göz atın! GALERİ İÇİN TIKLAYIN!
Yorumlar
  • Açıkcası filme odaklanmış bir izleyicinin ilk izleyişte bu hataları fark edebileceğini sanmıyorum. Hata aramak için veya o filmi bir kaç kere izlemiş olan izleyicilerin bulmuş olduğu ufak çaplı hatalar bunlar diyelim.

  • Jack Sparrow ile William Turnerın kayıkın altına saklanarak denizin içinde yürüdükleri esnada omuzlarından yukarısının su içinde kalmaması. Gelde buna gülme şimdi. demişsin ama o normal bir şey bir hata değil,bilimsel yani adamlar o kadar aptal olamaz zaten!

  • Olağan Şüphelilerdeki ucak cok komikmis. bir de makyajda vardi sorun o da kötü. ama onun disindakiler olagan. eh o kadar da olur. :D

  • ulan türkler ilk, böle filmlerin 10 da 1 i kalitede film yapsında isterse arkada bütün set ekibi olsun..

  • haha süper yaa :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir