25 Eylül 2009 10:12

Havada!

Jason Reitman'ın ilgi çekici Up In The Air projesi için George Clooney ile görüşmeler sürüyor...

Jason Reitman yakın zamanda, Thumbsucker'ın yazarı Walter Kirn'ün bol övgü toplayan Up in the Air kitabını sinema filmi yapacağını açıkladı. 2001 yılında Amazon.com tarafından "Yılın Kitabı" seçilen roman, işi gereği haftanın altı günü farklı şehirlerde olan ve bu nedenle yaşamı uçaklarda geçen bir adamı anlatıyor. Bulutları mesken edinen adamın mesleği, büyük şirketler adına üst düzeylerin işten çıkarılmasını sağlamak. Yani yönetici kovmak! Ödüllük rol için usta oyuncu George Clooney düşünülüyor. Son derece akıllıca bir tercih. Siz ne dersiniz?
Yorumlar
  • filmin konusu çok güzel gerçekten,George Clooney bence bu role hem yakışır hemde üstesinden gelir.

  • Michael Clayton filminde gösterdiği performansdan sonra şirket yöneticilerini kovan kişi rolünde hiç zorluk çekmeyeceği kesin Clooneyin.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir