26 Aralık 2003 20:00

Havalar Nasıl Olursa Olsun...

Gore Verbinski, fantastik filmlerin ardından bir drama çekiyor. Hava durumu ondan sorulacak!

Gore Verbinski, 2003 yılı değerlendirmelerinde adı en çok geçen yönetmenlerden biri. Hakkında kötü yazana da bugüne kadar rastlamış değiliz. Halka ile eli yüzü düzgün bir yeniden yapıma imza atıp, işten alnının akıyla çıkan yönetmen, Karayip Korsanları ile de korsan filmlerinin adını temize çekti. Yönetmenin Karayip Korsanları'nı devam filmleriyle yaşatmaya devam edeceğini daha önce duyurmuştuk. Bu arada, ayakları bir parça yere basacak ve The Weather Man adında bir drama imza atacak. Kısaca, bir süreliğine karaya çıkıyor. Yeni projesinde ona eşlik edecek oyuncular ise, baba-oğul rollerde Michael Caine ve Nicholas Cage.The Weather Man'in, başarılı bir hava durumu spikerinin işi ve ailesi arasındaki iklim farklılıkları nedeniyle yaşadığı sıkıntıyı anlatması bekleniyor. New York'tan cazip bir iş teklifi olan adam, yeni hayatına başlamadan önce, eski eşi, çocuklarıyla ve hasta babasıyla ilişkilerini düzenlemeye çalışıyor...Son olarak, Karayip Korsanları'nın pek çok sinema dergisi ve internet sitesi tarafından yılın en başarılı filmlerinden birisi olarak gösterildiğini söyleyelim. Michael Caine, Batman'e hizmet eden Alfred rolüne soyunmadan önce, Nicholas Cage'in babası olarak karşımıza gelecek. Kısaca, havalar nasıl olursa olsun, Gore Verbinski'nin havaları iyi olacak gibi gözüküyor.
Yorumlar
  • g.verbinski yine yapar yapacağını,busene anladımki beni kimse bukadar geremez tek kelimeyle müthişti performansı şimdi heyecanla dramı bekliyorum

  • İnanılmaz bir haber editörlere katılıyorum bu yıl gore verbinski yılı oldu.Korkuyu tattık, karayip korsanlarında macerayı yaşadık bakalım verbinski işi drama nasıl olucak?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir