25 Eylül 2009 10:12

Hayal Gerçekleşiyor!

Steven Spielberg, Martin Luther King'in hayatını beyazperdeye aktarıyor...

DreamWorks, Martin Luther King Jr'un olağanüstü yaşamını beyazperdeye aktarmaya hazırlanıyor. Projenin yapımcıları arasında Steven Spielberg de bulunuyor. 1968 yılında öldürülen vatandaşlık hakları savunucu King'in hayatı ilk defa tüm boyutlarıyla beyazperdeye aktarılacak. DreamWorks'ün bu konuda öncü olduğu ve her türlü iznin alındığı açıklandı. Hatta ünlü "I Have a Dream" konuşmasına bile filmde yer verilecek.King dünya genelinde şiddet karşıtı ve ırksal eşitlik görüşleriyle tanınmaktadır ve 1964 yılında Nobel Barış Ödülü'nü kazanmıştır.
Yorumlar
  • Proje o kadar sağlam bir yönetmene teslim edilmiş ki kötü bir film çıkması zor görünüyor. Projeyi merakla bekliyoruz...

  • deckard76ya katılıyorum çağımızın büyük insanlarından olan Kingin hayatı çok daha önceden beyazperdeye aktarılmalıydı.

  • Çok geç kalınmmış bence de.20.yy.ın en önemli figürlerinden biri daha önce hayatı ve mücadelesi anlatılmalıydı.Obama rüzgarı mı acaba?

  • kolay kolay akildan cikmayacak bir filim olucak kanaatindeyim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir