7 Kasım 2005 19:53

Hayalet Avlıyoruz…

80'lere dönüşte ilk aday Ben Stiller

80'li yıllara damgasını vurmuş komedi filmlerinin başında Hayalet Avcıları gelir. 89'da Hayalet Avcıları 2'nin de gişede yakaladığı başarının ardından üçüncü filmle ilgili söylentiler çıkmış ancak proje bir türlü gerçekleştirilememişti ki serinin senaristi Harold Ramis müjdeyi verdi, üçüncü film geliyor hem de Ben Stiller dopingiyle.InFocus Magazine'le yaptığı röportajda Hayalet Avcıları 3 için hazırlandıklarını anlatan Ramis senaryo çalışmalarına başladığını belirtti. Senaryo henüz bitirilmemiş ancak hikaye oluşturulmuş.Dan Akroyd'un da seriye dönmeye niyetli olduğunu belirten Ramis, avcıların bu sefer cehenneme yolculuk yapacağı ipucunu da verdi.Hayalet Avcıları'nın dönüşü başlı başına sürprizken, filme son yılların en popüler komedyenlerinden Ben Stiller'ın da eklenmesi üçüncü filmi bekleyenlerin heyecanını arttırdı. Beyazperde.com'u tıklamaya devam edin sıradışı kahramanlarımızın yaşayacağı hiçbir gelişmeyi kaçırmayın.
Yorumlar
  • Çok geç kalınmış... Ama elbette bu isim izlenmeye her zaman değer. Proje hakkında hiç bilgim yok Bill Murray olacak mı olmayacak mı sorunun net bir cevabının olmaması çok kötü bu filmi onsuz düşünmek istemem.

  • herkes gibi bende heyecanla filmi bekliyecegim ama yeni teknoloji ve iyi bir kadroyla hayal kırıklıgı yaratacanı düşünmüyorum ve bill murray nin de kadroda olması gerektigine inanıyorum

  • Bill Murray'siz kesinlikle olmaz bu film. zaten adam oynadığı her filme ayrı bir tat katıyor...

  • "teknoloji bu seviyeye gelmişken şu hayalet avcılarının devamı niye çekilmez?" diye yıllardır sitem ederdim. esrarengiz olaylar, yavaş yavaş tırmanan gerilim ve müthiş komik kadrosu. bill murray mutlaka oynamalı.

  • bence bu filme jim cary ve edy mörfy gibi komedi oyuncuları daha çok yakışırdı.......

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir