2 Mayıs 2007 09:39

Hayalet Hemşire

Tayland'dan esprili bir hastane korkusu!

Tayland'lı yönetmenler Thosapol Siriwiwat ve Peerapan Laoyont, Suicide Me isimli romantik komediyle dikkat çekti. Sinemacılar bu aralar Sick Nurse (Suay Laak Sai) adını taşıyan yeni projelerinin çekimlerine hazırlanıyor. Yapım, Suicide Me filminde bulunan bir sahneden yola çıkılarak yazılmış. Aynı hastanede çalışan bir grup hemşire, aralarından birinin hayalet olduğunu keşfedince, hayli ürkütücü bir gece yaşıyor.Komediye göz kırpan filmin çekimleri yaz aylarında başlıyor.
Yorumlar
  • ben uzakdoğu filmlerinden birtek jackıe chan filmleri izliyorum zaten ona bayılıyorum çok tatlı onun dışında nefret ederim özellikle uzakdoğu insanları çok itici geliyor bana birde uzakdoğulu bir aktör var adı russel wong çok yakışıklı birde bu hariç

  • Uzak Doğu'dan hep korku gelecek değil ya!

  • Hep itici geliyo uzak doğu korku sineması umarım bu düşüncem değişir.

  • uzakdogu korkuları nı severim bunu da bekliyorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir