25 Eylül 2009 10:12

Hayalet Sürücü 2

Çizgi roman uyarlamasının devamı geliyor. Nicolas Cage kelleyi bir kez daha yakıyor!

"Filmin senaryosuna da imza atan Mark Steven Johnson, Daredevil'a göre daha titiz davranmış bu filmde. Ghost Rider'ı olgunlaştıran öğelerin filme ne kadar taşındığı tartışılır ama en azından çizgi roman filmlerinde çok sık göremediğimiz özenli bir oyuncu yönetimi var. Karakterinin yüzünü alevli bir kurukafa ile paylaşan Nicolas Cage, belki de daha "büyük" süper kahramanları oynayabileceğini ispat etmek için elinden geleni yapmış. Sevgilisini canlandıran Eva Mendes ise, zeka seviyesi en yüksek kahraman aşıkları sıralamasında dereceye girebilir. Oyuncu, rolüne latin sıcaklığı ve sempatik bir mizah katmış."İlk Hayalet Sürücü hakkında bu yorumu yapmıştık. Columbia Pictures, Nicolas Cage ile anlaştıktan sonra devamını hazırlamaya başladı. İlk filmin DVD satışlarına yakalanan başarı devam filminin hazırlanmasında etkili oldu. İlk film beklediğimiz kadar kötü değildi ama yine de bu defa farklı bir yönetmenin projeye el atması yerinde olacaktır.
Yorumlar
  • ilk film iyidi ama 2.filmden beklentim cok fazla. kurguyu yükseltip birazdaha korku katarlarsa şahane bir eser olablr

  • İnş. ilk filmi kadar harika olur....

  • ikincisini beklediğim bir filmdisüper bence.

  • bence ilk filmi çok güzeldi nicolas cage oyunculuğun hakkını veren bir adam bu adamın 12 filmini izledim çogu iyiydi bu filmin 2. side iyi olacaktır...

  • bence çok güzeldi ilki keyif verdi izlerken ama ikincisinin daha güzel olmasını isterim :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir