25 Eylül 2009 10:12

Hayalet Yazar!

Usta yönetmen Polanski, Robert Harris'in hayalet romanını beyazperdeye aktarıyor...

Roman Polanski uzun bir süre kariyerine hangi film projesiyle devam etmesi gerektiğine karar veremedi.Sinemacı da Hollywood'daki grevden etkilenenler arasında yer alıyor. Yakın zamanda dev Pompeii projesi rafa kaldırılmıştı.Durum böyle olunca, Polanski Robert Harris'den The Ghost adını taşıyan sıkı romanını kendisi için senaryoya çevirmesini rica etti.Hikaye ilgi çekici. İngiltere Başbakanı anılarını kaleme alması için adı gizli tutulacak bir yazarla anlaşılıyor. Fakat zaman içinde yazar merak ettiğinden fazlasını öğrenince hayatı tehlikeye giriyor.Polanski de yeniden yükselişe geçen "politik gerilim" filmleri türüne katkıda bulunacak gibi gözüküyor.
Yorumlar
  • Polanski bu tür senaryoları çok seviyor ,filmdeki yorumu nasıl olucak merakla bekliyorum.

  • Tam da Polanski'ye uyacak bir senaryo... Paranoya, kıstırılmışlık duygusunu en iyi veren yönetmenlerdir kendisi zira...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir