14 Temmuz 2005 15:15

Hayatı Tehlikede Mi?

Jolie'nin kara bulutları Pitt'in üstünde

İki gün önce soğuk algınlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan Brad Pitt'in hayranlarının gergin bekleyişi, en azından hastalığın ne olduğunun öğrenilmesiyle, sona erdi. Reuters'in bildirdiğine göre ünlü oyuncunun durumu sanıldığından daha ciddi.Pitt'in basın sözcüsü Cindy Guagenti yaptığı açıklamada ünlü oyuncuya Menenjit teşhisi konulduğunu ancak hastaneden çıkarılıp tedavisine evde devam edileceğini söyledi. Hastalığın çok şiddetli seyretmediğini belirten Guagenti, Pitt'in kısa zamanda iyileşeceğini umduklarını söyledi ve başka bir açıklama yapmayı reddetti.Beyin ve sinir sistemini etkileyen ciddi bir hastalık olan menenjitin, düşük bir olasılık olsa da, yetişkin hastalarda da ölüme yol açabiliyor olması Pitt'in hayranlarına zor günler yaşatacak gibi. Angelina Jolie ile yaptığı Etiyopya seyahatinin ardından hastalığa yakalanması da güzel yıldızın Pitt'e yaşattığı son talihsizlik gibi görünüyor.
Yorumlar
  • yazık çok yazık....Atatürk'ün güvendiği gençliğe bak !Brad Pitt'in hasta olup olmadığını tartışıyorsunuz. Reklam mı değil mi? Gerçekten çok önemli bir konu (!)Ben bu sitede sinema tartışılıyor sanmıştım. Ama magazin muhabbeti yapılıyormuş....

  • :...((bu haberi duyduğumdan beri gergin bi şekilde beklemekteyim.allahım ona bişey olursa ben biterim!!onu çok seciorum..yalvarıorum ona bişey olmasın :((hep dua ediorum

  • çabuk iyileşirse çok iyi olur angelinaya ondan başka kimse sahip olamaz

  • Biraz reklam sı havası var sanki.Aniston dan ayrıldık tan sonra Jolie ile birlikte olması kötü adam olmasına sebep oldu.Halka iyi görüne bilmesi için sağlık nedenlerini kullanmış olabilir.( Bu bir var sayımdır arkadaşlar) Gerçekten hasta ise de acil şifalar dileriz.İyileşir de güzel filim de oynar :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir