30 Ağustos 2006 11:00

Hayden Zıpla!

Christensen ve Thieriot bilim kurgu projesine zıpladılar.

Nisan ayında ilk defa bahsettiğimiz Jumper projesini hatırlayan var mı? Yönetmenliğini Doug Liman'ın yapacağı filmin kadrosunda Samuel L. Jackson ile birlikte Hayden Christensen ve Max Thieriot'u izleyeceğiz!Film, Steven Gould'un oldukça beğenilen bilim kurgu romanından David S. Goyer tarafından uyarlandı. 1992 tarihli kitap, zaman ve mekanda serbest yolculuklar yapan bir gencin, kendisine çok çektiren ailesinden intikam almak için yıllar önce kaybettiği annesini aramasını anlatıyor. Bu arada zamanda yolculuğun avantajlarından faydalanarak soygunlar yapmayı da ihmal etmiyor kahramanımız.Jumper'ın başarısı üzerine, 2004 yılında devamı Reflex geldi. Kitap aynı karakterin yetişkin "kaçışlarını" anlatıyor.
Yorumlar
  • anlamam mı=)))

  • xxarven kanka bende bekliyorum anlarsın

  • bu kadrodan iyi bir film çıkcak gibi duruyor.

  • ekip iyi umut vaadediyor

  • haydenin geçn sene bi açıklaması vardı.sinemayı bırakıcam ve mimarlık eğitimime kaldığım yerden devam edicem demişti.sözünden çabuk döndü sanırım sinemanın sihiri sardı tekrar ruhunu ki ondan kopamıcağını anladı.neysee bu önemli deil onu tekrar görmek eğlenceli olacağa benziyor. ii bi senaryo ile aynı türde olan filmlerden biraz farklı ve sıyrılabileceğini düşünüyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir